Lakiernia proszkowa

Steel Center posiada w pełni rozwiniętą lakiernią proszkową pozwalającą na aplikację farb elementów o maksymalnej masie 1000 kg i gabarytach nie przekraczających 1500 mm
szerokości , 1800 mm wysokości , 7000 mm długości. 

Pracujemy na najwyższej jakości sprzęcie do aplikacji farb proszkowych oraz na najlepszych farbach czołowych producentów w branży. 

Każdy proces nakładania farby zaczynamy od precyzyjnego przygotowania powierzchni za pomocą obróbki mechanicznej lub chemicznej , dzięki temu finalnie uzyskujemy bardzo wysoki stopień przyczepności oraz odporności na defekty i korozję. W naszej lakierni wykorzystujemy wysokiej klasy farby: poliestrowe, epoksydowe, poliuretanowe oraz mieszanki poliestrowo-epoksydowe, łączące w sobie właściwości obu substancji.

Świadczymy również usługi cynkowania ogniowego

Przed przystąpieniem do lakierowania skupiamy się na procesach chemicznych lub mechanicznych, dzięki temu gwarantujemy trwałość i wysoką jakość malowanego materiału. Malujemy zarówno pojedyncze sztuki dla klientów indywidualnych jak i długie serie wyrobów dla zakładów produkcyjnych. podejmujemy się nietypowych, skomplikowanych projektów jesteśmy gotowi sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

PRZYGOTOWANIE POWIERZCHNI
– mechaniczne (śrutowanie , szlifowanie)
– chemiczne

MALOWANIE PROSZKOWE
– aluminium
– ocynk
– stal czarna
– odlewy
– mosiądz
-Malowanie proszkowe odbywa się najwyższej jakości aplikatorem proszkowym GEMA , dzięki temu procesowi jesteśmy w stanie pomalować trudno dostępne miejsca.

FARBY PROSZKOWE
– farby z atestami i niezbędnymi certyfikatami
– możliwość wyboru stopnia połysku i struktury

TERMINY REALIZACJI
– czas realizacji 3-5 dni roboczych

ZABEZPIECZANIE I PAKOWANIE DO TRANSPORTU
– elementy pomalowane owijane w folię stretch
-zabezpieczenie towaru do transportu

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Steel Center posiada wszelkie możliwości przygotowania oraz zabezpieczenia detali przed malowaniem. 

Wszystkie usługi są wyceniane indywidualnie, skontaktuj się z naszym doradcą w celu poznania oferty.